B52 Energy Drink

B-52 Energy Drink është krijuar për të zvogëluar lodhjen mendore dhe fizike, për të rritur përqëndrimin dhe për të përmirësuar gjendjen emocionale. 

Përbërësit:

Ujë, Sheqer, Taurinë (0.4%), Glukoronalakton, Kafeinë (0.032%), Acidifikues (E330), Rregullator Aciditeti (E331), Shurup Fruktoze, Glukozë, CO2, Konservantë (E2011 & E202), Embëlsues Natyral(E950 & E951), Ngjyrues Natyral (E150D), Aromë Glucoronolacton, Inozitol, Vitamina (B3, B5, B6, B2, B12).

Vlerat ushqyese për 100 ml:

  • Energji – 194 kJ(46 Kcal)
  • Proteinë – 0 g
  • Karbohidrate – 11 g
  • prej së cilave Sheqer – 11 g
  • Yndyrë – 0 g
  • Fibra ushqimore – 0 g
  • Natrium – 0,04 g

Formatet e B-52 Energy Drink:

  • B-52 Energy Drink 0.25 L
  • B-52 Energy Drink 0.33 L

Barkodi:  8 606107 711003