Lajme dhe Evente

 • Festa e birrës 2019, Korçë

  By

  Festa e birrës 2019, Korçë.
  Momentet më të bukura nga pesë netët e festës!
  Ju falenderojmë që festuat me ne!

  Read more
  0
  ARSTL Group
 • 15 vjetori i platformës Digitalb

  By

  ARSTL Group, Sponsor Gjeneral në 15 vjetorin e gjigandit televiziv Digitalb!
  Momente nga festa në stendën tonë dhe nga koncerti me artistët më të mirë Shqiptarë!

  Read more
  0
  ARSTL Group
 • Dita e Verës 2019

  By

  Vera shijohet me mirë me produktet që ARSTL Group tregton. Grupi ARSTL ishte në Tiranë dhe Elbasan për Ditën e Verës dhe u bë pjesë e festës tuaj!

  Read more
  0
  ARSTL Group
 • 8 Marsi në ARSTL Group

  By

  ARSTL Group zgjodhi mënyrën më të vecantë për të uruar të gjitha gratë Shqiptare Gëzuar 8 Marsin!Femrat janë unike!

  Read more
  0
  ARSTL Group
 • Shën Valentini në ARSTL Group

  By

  ARSTL Group ishte pranë jush me promocionet në Tiranë dhe Shkodër në ditën e dashurisë. Lëngjet Tropikal, B52 Energy Drink dhe Warsteiner dhurojnë dashuri për ju!

  Read more
  2
  ARSTL Group
 • Kënga Magjike 2018

  By

  ARSTL Group me brandet më të njohura të tij si, B52 Energy Drink, Tropikal, Tropikal Ice Tea, Acqua Julia, Loti i Zanave dhe Citro Soda ishte pranë jush gjatë netëve gjysmëfinale dhe natës finale të Këngës Magjike. Stenda e ArsTL Group ishte e mbipopulluar nga konsumatorët që i duan brandet...

  Read more
  2
  ARSTL Group