Lajme & Evente

 • 15 vjetori i platformës Digitalb

  By

  ARSTL Group, Sponsor Gjeneral në 15 vjetorin e gjigandit televiziv Digitalb!
  Momente nga festa në stendën tonë dhe nga koncerti…

  0
  ARSTL Group
 • Dita e Verës 2019

  By

  Vera shijohet me mirë me produktet që ARSTL Group tregton. Grupi ARSTL ishte në Tiranë dhe Elbasan për Ditën...

  0
  ARSTL Group
 • 8 Marsi në ARSTL Group

  By

  ARSTL Group zgjodhi mënyrën më të vecantë për të uruar të gjitha gratë Shqiptare Gëzuar 8 Marsin!Femrat janë unike!

  0
  ARSTL Group
 • Shën Valentini në ARSTL Group

  By

  ARSTL Group ishte pranë jush me promocionet në Tiranë dhe Shkodër në ditën e dashurisë. Lëngjet Tropikal, B52 Energy...

  2
  ARSTL Group
 • Kënga Magjike 2018

  By

  ARSTL Group me brandet më të njohura të tij si, B52 Energy Drink, Tropikal, Tropikal Ice Tea, Acqua Julia,...

  2
  ARSTL Group