All Natural Iced Tea Limon 0.5L

Limoni ka veti antibakteriale dhe freskuese. Një gotë Ice Tea Lemon në ditë ju fal freski, shëndet, relaks.

Përbërësit:

Ujë, Sheqer, Glukozë – Fruktozë, Acidifikues: Acid Citrik, Ekstrakte Limoni, Koncentrat Limoni min. 3%, Çaj i Zi, Aromë Natyrale, Konservues Natyral (E202 & E211).

Vlerat ushqyese për 100 ml:

  • Energji – 116 kJ (29Kcal)
  • Yndyrna – 0 g
  • Yndyrna të ngopura – 0 g
  • Karbohidrate – 6.5 g
  • Ndër të cilat sheqerna – 6.5 g
  • Proteina – 0 g
  • Natrium – 0.01 g