All Natural Iced Tea Fruta Pylli 0.5L

Frutat e kuqe janë të njohura për vetitë e shumta të tyre. Përveçse të shijshme dhe perfekte për personat që duan të ruajnë zemrën, trurin dhe mëlçinë e shëndetshme.

Përbërësit:

Ujë, Sheqer, Gluktozë – Fruktozë, Acidifikues: Acid Citrik, Ekstrakte të Frutave të Pyllit, Koncentrate të Frutave të Pyllit (Mjedër, Boronicë, Manaferra, Luleshtrydhe) min. 3%, Çaj i Zi, Aromë Natyrale, Konservues Natyral (E202 & E211), Ëmbëlsues Natyral (E960).

Vlerat ushqyese për 100 ml:

  • Energji – 120 kJ (30 Kcal)
  • Yndyrna – 0 g
  • Yndyrna të ngopura – 0 g
  • Karbohidrate – 7 g
  • Ndër të cilat sheqerna – 6.3 g
  • Proteina – 0 g
  • Natrium – 0.01 g